Barbie v roce 2008

12. října 2008 v 17:46 |  Styl
Vždycky jste toužila být jako vaše panenka? Mít růžové rtíky, řasy až do nebes, zvýrazněná líčka a bílou pleť? Panenkovský styl se letos vrací, a vy se spolu s ním MUSÍTE proměnit ve sladkou a roztomilou panenku! Kdo nesnáší růžovou, má smůlu! Právě ta letos dominuje! A spolu s ní žlutá , zelená a fialová! Co ještě nedávno bylo nemyslitelné, se teď stává skutečností! Zapomeňte na solária a pečujte o vaši jemnou a světlou pleť. Vždyť právě s ní to letos vyhrajete na celé čáře. Muži milují roztomilé dívky!

Náznakem příchodu panenkovského looku byl film s Kirsten Dunts "Marie Antoinetta". Stačí se podívat na několik fotek a všem je hned jasné, že právě zde se zrodil další velký módní návrat. Jako oživlé panenky působily i modelky na letošních přehlídkách Vivienne Westwood, Dolce & Gabbana, Valentina a dalších... Kosmetické značky v čele s firmou MAC dokonce uvedly i speciální řady líčidel. Ruská mutace světoznámého Vogue nafotila do březnového čísla fashion story a lá " candy look". A takhle bych mohla pokračovat dál a dál...

Myslím si ale, že je na čase říci si , jak na "porcelain doll look". Možná si říkáte, jak složité toto líčení je, ale opak je pravdou! Je velmi jednoduché a zvládne ho každá žena během pár minut. Na jaro a léto je ideální! Základem panenkovského makeupu je světlá alabastrová pleť a " tvářičky jako broskvičky". Nejvhodnější je růžová nebo meruňková tvářenka. Oči nemalujte vůbec nebo je zvýrazněte černou, zelenou, popřípadě modrou tužkou na oči, kterou orámujete horní nebo dolní linii řas. Trendy jsou tzv. XXL řasy. Pořiďte si kvalitní černou řasenku a naneste hned několik vrstev. Pozor na slepené řasy! (Pokud vaše řasenka ještě nezaschla, můžete přebytečnou barvu setřít čistým hřebínkem na řasy.) Třešničkou tohoto líčení je rtěnka. Volte výraznou, nejlépe růžovou či červenou. Na konec přetřít vaše rtíky leskem a HOTOVO! Chcete-li být dokonalá, pořiďte si k vaší rtěnce ještě stejný odstín laku na nehty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.