Nový trend líčení-Podzim 2008

26. října 2008 v 12:41 |  Líčení a kosmetika
Kolekce sytých linek bohaté barevnosti a dramatických kontrastů zachycuje nádheru podzimu v bohatých barvách a zdůrazňuje linii líčení očí i tváře s měkce sametovým vzhledem. Návrháři sáhli pro inspiraci k malířskému plátnu, které láká k experimentům.
Temné, zřetelně podmalované oči, měkce vykroužená ústa, bohaté avšak jemně metalízové odstíny podtrhují účinek nejelegantnějších šatů sezony. Dojem je stejně důležitý jako odstín, konzistence jsou průzračné, avšak na dotek sametové s měkce matovým vzhledem, který dokáže zjemnit lesk kdykoli a kdekoli je třeba. Uprostřed této mnohostrannosti se vynořuje několik výrazných trendů: grafické vzory, asymetrie, kůže a semiš, návrat pásku.

Podtrhněte individualitu osobnosti

Inovativní kombinace linek a stínů nabízí snadné použití. Paleta hlubokých sytých barev a něžných neutrálních odstínů nabízí módní kontrast. Výsledek je výrazný moderní a zcela individuální.

Oči filmové hvězdy

Oči jsou v této sezoně klíčovým rysem tváře. Oční stíny v odstínech lískový oříšek, ambrózie a hvězdně stříbrná se pomocí štětce nanášejí na víčko pro jednolitý dotek barvy. Pro slavnostní líčení můžete použít hebké a luxusní tekuté stíny v barvě burgundské či ohnivé pro odstín s jemně třpytivým nádechem. Ke korunovaci výsledného díla patří oční linky v odstínu vlašský ořech, které musí působit zcela přirozeně. Nakonec nezapomeňte na řasenku s kartáčkovým aplikátorem, který obaluje a nadzvedává každou řasu zvlášť.

Dokonalé a přirozené rty

K vyrovnání hlubokých dramatických podzimních barev na oči jsou rty plné a přírodně zbarvené. Tekutá rtěnka nabízí průzračný růžový odstín s oroseným vzhledem. Výsledkem jsou strhující dokonale lesklé rty s přirozeným ruměncem. Nové odstíny rtěnky zaručují lesk a pohodlí v jemných odstínech bohatých na pigment a oslavujících barvy podzimní módy.
liceni_podzim.jpg

Pro váš "velký" večer

Ačkoli flitry a třpyt posledních několika let vypadají najednou staře, všem se líbí, když se naše pleť jemně mihotá ve světle. Zvláště v mužích vzbudí zájem trochu tajemnosti v naší tváři. Proto k velké večerní použijte hedvábný sypký mikropudr, který pleti ve světle dodává lehký zlatý nádech a zjemňuje celkový vzhled. Žádné flitry, jen dotek zlata. Lehce pleť večer poprašte a budete vypadat, jako byste na sobě zachytila měsíční paprsky.

Závěrečná tečka - Dramatický akcent

Nádherně nalakované nehty jsou v této sezoně přímo rozkazem. Podzim nabízí lak na nehty v rozdílných odstínech podle grafické elegance sezony Vyberte si horký a sytý, ledově neutrální či dramatický, a nejlépe jeden stejný pro své ruce i nohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.